خرید استاد بولت استیل

قیمت فروش استاد بولت استیل

استاد بولت‌های استیل را می‌توانیم به عنوان اتصالات اصلی و کاربردی در انواع صنایع مرتبط با نفت و پتروشیمی در نظر بگیریم. این قطعات در خطوط انتقال سیالات نقش اساسی دارند. همچنین از این قطعات می‌توان در شیرآلات صنعتی و تاسیسات ساختمانی هم استفاده کرد. آرین بولتز در زمینه فروش انواع محصولات و اتصالات استیل فعالیت دارد و به عنوان بزرگترین مرجع خرید پیچ و مهره استیل شناخته می‌شود؛ برای اطلاع از قیمت استاد بولت استیل با ما تماس بگیرید.

استاد بولت استیل چیست؟

استاد بولت‌ها از جمله مهم‌ترین و کاربردی‌ترین انواع اتصالات در صنعت نفت و پتروشیمی هستند. از این قطعات معمولا در خطوط انتقال سیالات استفاده می‌شود. ساختار این قطعات بسیار ساده بوده و در برخی از مواقع ممکن است با پیچ‌های متری هم اشتباه گرفته شوند. استاد بولت‌های استیل نیاز به سختی و مقاومت بالایی دارند؛ از این رو باید در فرایند حرارتی پیچیده‌ای ساخته شوند. استاد بولت استیل به دلیل مقاومت بالا در برابر رطوبت و زنگ‌زدگی و همچنین آلودگی‌های مختلف، این روزها به عنوان کاربردی‌ترین نوع استاد بولت شناخته شده و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قطعات با دو مهره از جنس و گرید خود تکمیل شده و می‌توانند اتصال مورد نظر شما را به وجود آورند. برای اطلاع از قیمت مهره استیل بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

کاربردهای استاد بولت استیل

استاد بولت‌های استیل در زمان استفاده در سیال‌های مختلف، درون سیال قرار نمی‌گیرند؛ از این رو طول عمر بالایی داشته و می‌توان از آن‌ها به سادگی استفاده کرد. لازم به ذکر است جنس استیل به کار برده شده در این قطعات، توانایی مقاومت نسبتا بالایی در برابر خوردگی دارد. از این رو در برخی از مواقع حضور آن در درون سیال هم آسیب‌زا نخواهد بود. از این بولت‌ها می‌توان به راحتی در صنایع غذایی استفاده کرد. بولت‌های آهنی در این کاربرد معمولا دچار زنگ‌زدگی می‌شوند؛ بر این اساس استاد بولت استیل، می‌تواند یکی از بهترین انتخاب‌ها باشد. از این بولت‌ها می‌توان در محیط‌های مرطوب و آب و هوای ناپایدار هم استفاده کرد.

انواع گرید استیل استاد بولت

این محصولات عموما در دو گرید متفاوت B8 و B8M تولید می‌شوند. هر دوی این محصولات دارای مقاومت کششی بالایی هستند. همچنین مقاومت حرارتی آن‌ها نیز برابر بوده و در محدوده قابل قبولی قرار دارد. گریدهای مختلف استاد بولت در برابر زنگ زدگی ناشی از رطوبت هم مقاومت بالایی دارند. در میان این دو گرید تولیدشده استاد بولت، تفاوت‌هایی هم وجود دارد که در بخش بعدی مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

تفاوت دو گرید B8 و B8M

از اصلی‌ترین تفاوت‌های گرید B8 و B8M استاد بولت می‌توانیم به استیل به کار برده شده در آن‌ها اشاره کنیم. در مدل B8 از استیل گرید ۳۰۴ استفاده شده در حالی که استیل به کاربرده شده در ساخت استاد بولت B8M از ۳۱۶ است.

از دیگر تفاوت‌های مهم میان این دو محصول، باید به مقاومت آن‌ها در برابر خوردگی و عوامل مختلف خورنده اشاره کنیم. در ساختار گرید B8M عنصر مولیبدنیوم وجود داشته که می‌تواند مقاومت مناسبی در برابر اسیدهای رقیق از جمله کلریدهای موجود در آب‌های زمینی و زیرزمینی و همچنین انواع محیط‌های صنعتی از خود نشان دهد. دیگر تفاوت موجود در میان این محصولات، در خاصیت مغناطیسی آن‌ها بوده که از اهمیت بالایی برخوردار است. استاد بولت B8M، مغناطیس نشده و به همین دلیل جذب آهنربا نخواهد شد. از طرف دیگر گرید B8 تا حدودی جذب آهنربا شده که تا حدی ممکن است در محل نصب محدودیت‌هایی را ایجاد کند.

انواع استاندارد استاد بولت استیل

مهم‌ترین مرجع جهانی که در تولید استاد بولت در نظر گرفته می‌شود، ASTM A193 است. این مرجع یک استاندارد کامل بوده که به معرفی دقیق متریال به کار برده شده در ساخت این محصولات می‌پردازد. همچنین خواص مکانیکی و شیمیایی انواع گریدهای استاد بولت و دیگر استانداردهای کاربردی در این زمینه را نیز معرفی می‌کند. استانداردهای مورد نیاز برای تولید پیچ‌های کاربردی در دما و فشار بالا هم در این مرجع ارائه شده‌اند.

از دیگر استانداردهای مورد نیاز و کاربردی در استاد بولت استیل می‌توانیم به استاندارد ابعادی، تلورانس ابعادی، پوشش، رزوه، تست مکانیکی، نوع ساختار مولکولی، بازرسی محصول، استانداردهای مهره و واشرها و … اشاره کنیم.

قیمت استاد بولت استیل بر اساس نوع گرید، ابعاد و کاربرد مورد نظر تعیین خواهد شد.

تنها کافی است نوع محصول خود را به دقت مشخص کرده و سپس برای ثبت سفارش در حجم دلخواه با ما تماش بگیرید.

معمولا گریدهای ۳۰۴ و ۳۱۶ در ساخت این محصول مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لطفا امتیاز خود را وارد نمایید