خرید واشر استیل

قیمت واشر استیل

امروزه انواع واشر استیل در اتصالات بسیار کاربرد دارند و همراه با پیچ و مهره‌ها به فروش می‌رسند. واشرهای استیل نوعی واسطه هستند که در میان مهره یا بدنه قرار می‌گیرند و می‌توانند یک اتصال محکم را ایجاد کنند. برای خرید انواع واشر استیل با بهترین کیفیت می‌توانید با ما در آرین بولتز تماس بگیرید. همچنین امکان خرید واشر استیل در اصفهان و ایران، از آرین بولتز به صورت اینترنتی هم برای شما فراهم شده است.

محصولات واشر استیل آرین بولتز

کاربرد واشر استیل

واشر استنلس استیل برای توزیع بار بین پیچ استیل و مهره استیل استفاده می‌شود و در صنایع مختلف مانند پتروشیمی، پالایشگاه، داروسازی، سدسازی و کشاورزی کاربرد دارد. با استفاده از انواع واشرهای استنلس استیل می‌توانیم مانع از چرخیدن مهره شده و در نتیجه قدرت اتصال به وجود آمده با پیچ و مهره را افزایش دهیم. در کنار این‌ها از انواع واشر استیل اصفهان برای افزایش مقاومت تکیه‌گاه استفاده می‌شود تا بتوان نیروها را به صورت یکسان در تمامی قسمت‌های سطح انتقال داد.

فروش انواع واشر استنلس استیل

واشر استیل در اصفهان در انواع مختلفی به فروش می‌رسد که هر کدام از آن‌ها شکل‌های متفاوت و در نتیجه کاربردهای مختلفی دارند. از جمله کاربردی‌ترین انواع واشر استنلس استیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • واشر استیل تخت

واشر استیل تخت یک حلقه فلزی است که دارای قطرهای داخلی و خارجی متفاوتی است. با استفاده از واشر تخت یا قفل می‌توان لقی پیچ و مهره را از بین برد و دو صفحه تخت را به هم اتصال داد.

  • واشر بشقابی استیل

یکی دیگر از اتصالاتی که در زمان خرید واشر استیل مورد توجه قرار می‌گیرد، واشر بشقابی استیل است که ضخامت بیشتری دارد و بیشتر در صنایع خودروسازی، نظامی و ساختمانی کاربرد دارد. این نوع از واشرهای استنلس می‌توانند بارهای زیادی را به خوبی تحمل کنند و در مقایسه با سایر محصولات مشابه، طول عمر بیشتری دارند.

  • واشر فنری استیل

فروش واشر استیل فنری بیشتر در مواردی انجام می‌شود که بخواهیم از باز شدن مهره‌ها در اثر لرزش جلوگیری کنیم. واشر فنری استیل معمولا به همراه واشر استیل تخت استفاده می‌شود تا بتوان با قدرت بیشتری اثرات ارتعاش را کاهش داد. نوع دیگری از واشر فنری که به نام آلنی شناخته می‌شود که در زمان استفاده از پیچ آلن مفید خواهد بود. فروش واشر استیل فنری آلنی همراه با پیچ‌های آلن انجام می‌شود تا بتوانند با قرارگیری در زیر گل پیچ این محصولات، مانع از باز شدن اتصالات شوند.

  • واشر خورشیدی استیل

یکی دیگر از انواع واشر استیل، واشر خورشیدی یا ستاره ای نام دارد. این نوع از واشرهای استنلس دارای تعداد زیادی دندانه در قطر داخلی هستند که می‌توانند مانع از شل شدت بست شوند. بیشترین کاربرد خرید واشر استیل خورشیدی برای جذب لرزش و خنثی کردن اثرات آن بر روی سایر قطعات است.

قیمت واشر استیل اصفهان

به طور معمول قیمت واشر استیل در اصفهان یا ایران چندان زیاد نیست. باید بدانید که قیمت واشرهای استنلس استیل معمولا به صورت دانه‌ای محاسبه می‌شود و در فروش عمده هم کمتر است. علاوه بر این در زمان خرید واشر استیل باید به نوع آن هم دقت کنید؛ زیرا بر روی قیمت بسیار تاثیرگذار است. برای مثال قیمت واشر فنری استیل در مقایسه با واشر استیل تخت بیشتر است. علاوه بر نوع، عوامل دیگری هم بر روی قیمت واشر استیل اصفهان تاثیر دارند که عبارت‌اند از:

  • قطر داخلی و خارجی واشر

قطر داخلی و خارجی واشر یکی از مهم‌ترین مشخصات فیزیکی آن است که تعیین می‌کند از این واشر استیل برای چه نوع پیچ و مهره‌هایی می‌توان استفاده کرد.

  • جنس واشر

هرچند همه واشرهای استیل از جنس فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل هستند، اما گرید آن‌ها با هم متفاوت است. در نتیجه قیمت واشر استیل گرید 304، 315 و 310 با هم تفاوت دارد و شما باید با توجه به کاربرد موردنظر خود، در زمان خرید بهترین گزینه را انتخاب کنید. علاوه بر این نوع پوششی که برای بهبود مشخصات فیزیکی بر روی انواع واشر استیل استفاده شده، بر روی قیمت انواع واشرهای استنلس تاثیر دارد.

  • دقت ابعادی

بسته به اینکه در ساخت واشر چه استانداردهایی استفاده شده و دقت ابعادی واشر استیل چقدر است، قیمت آن متفاوت خواهد بود.

خرید واشر استیل در اصفهان و ایران

برای خرید واشر استیل اصفهان می‌توانید سفارش خود را در آرین بولتز ثبت کنید یا اینکه برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید. ما در آرین بولتز فروش واشر استیل تخت، فنری و خورشیدی را با بهترین قیمت انجام می‌دهیم. تمامی محصولات ما در آرین بولتز با ضمانت کیفیت و قیمت به شما ارائه می‌شوند؛ شما می‌توانید برای استعلام قیمت واشر استیل و اعلام مشخصات محصول موردنیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

  • استانداردهایی که باید در زمان خرید واشر استیل بشناسید، کدام موارد هستند؟

در زمان خرید انواع واشر استنلس استیل باید توجه کنید که پلیسه های فلزی اضافه در واشر وجود نداشته باشد و سطح کاملا به صورت منحنی ساخته شده باشد.

  • مزیت خرید واشر استیل چیست؟

واشرهای استنلس استیل در برابر رطوبت و مواد خورنده بسیار مقاوم هستند؛ در نتیجه برای استفاده در محیط‌های صنعتی اصلا مشکلی را ایجاد نمی‌کنند.

5/5 - (1 امتیاز)