پیچ استیل
پیچ متری استیل

پیچ متری استیل یکی از پرکاربردترین محصولات در مصارف صنعتی و خانگی است که به طور گسترده در صنایع آب و فاضلاب استفاده می‌شود. آرین بولتز امکان خرید پیچ متری استیل را در پایه‌های مختلف برای شما فراهم کرده است. بنابراین در هر جای ایران که هستید می‌توانید پیچ متری استنلس استیل را از ما در آرین بولتز خریداری کنید.

پیچ متری استیل چیست؟

پیچ متری استنلس استیل در واقع حالتی شبیه به میلگرد ساده دارد و خبری از گل پیچ در آن نیست. تولید پیچ متری استیل به این شکل است که ابتدا آن را کشش می‌دهند و در مرحله بعدی، عملیات رزوه کاری به طور کامل بر روی تمام سطح انجام خواهد شد. نکته مهم در زمان استفاده از پیچ استیل متری این است که از هر دو طرف نیاز به مهره دارد.

نکات مهم خرید پیچ متری استیل

به طور معمول پیچ متری استنلس استیل در سایزهای M4 تا M24 طول یک متری در بازار وجود دارد و مصرف می‌شود. اما اگر شما نیاز به طول‌های بیشتری داشته باشید، باید برای تولید پیچ متر استیل به صورت سفارشی اقدام کنید. بر اساس سفارش شما، تولید کننده پیچ متری استیل را در طول دلخواه برش می‌دهد.

در برخی موارد، خودتان می‌توانید از کمان اره یا سنگ برش برای تولید پیچ متری استیل و برش این ابزار به طول دلخواه استفاده کنید. در این صورت حتما باید یک مهره را در محل برش بگذارید تا دنده‌هایی که دچار تغییر شده‌اند، پس از برش به حالت اولیه برگردند. برای خرید پیچ استیل از انواع دیگر می‌توانید بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

انواع پیچ متری استنلس استیل

پیچ استیل متری در دو نوع پیچ متری استیل دنده کبریتی و دنده میلی‌متری به بازار عرضه می‌شود. تفاوت پیچ متری استیل دنده کبریتی با میلی‌متری، در لبه‌های آن‌ها است. پیچ متری استنلس استیل دنده کبریتی دارای لبه‌های گوشت دار بر روی دنده است و با طول گام دنده بلندتری ارائه می‌شود. رزوه های دنده کبریتی به شکلی ساخته می‌شوند که سرعت حرکت بیشتری در مقایسه با مدل‌های مشابه ارائه می‌دهد.

ویژگی های پیچ متری استیل

یکی از مهم‌ترین ویژگی های انواع پیچ متری استیل این است که در پایه‌های 304 و 310 در بازار وجود دارند. این نوع از پایه‌های استیل، در برابر خوردگی و رطوبت بسیار مقاوم هستند. در نتیجه می‌توانید به راحتی از پیچ استنلس استیل برای مواردی که با مواد شیمیایی خورنده برخورد دارند استفاده کنید. البته باید بدانید که استفاده از پیچ متری استیل در محیط‌های کلریدی و نمکی می‌تواند باعث خوردگی آن شده و طول عمر پیچ را کاهش دهد.

علاوه بر این در زمان خرید پیچ متری استیل باید اطلاعاتی را درباره قطر مورد نیاز خود را هم به فروشنده بدهید. هرچه قطر بزرگ‌تر باشد، امکان تولید پیچ متری استیل با طول بیشتر هم راحت‌تر فراهم می‌شود. زیرا پیچ‌هایی با قطر بیشتر، در حین عملیات دنده زنی لنگر کمتری ایجاد می‌کنند و در نتیجه پیچ تاب برنمی‌دارد.

کاربرد پیچ متری استنلس استیل

پیچ متری استنلس استیل کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد و معمولا در مواردی استفاده می‌شود که رطوبت شدید یا خوردگی زیادی دارند. برای مثال صنایع غذایی یا بهداشتی، بیشترین استفاده را از این ابزارها دارند. علاوه بر این صنایع ساخت درب و پنجره، اتوماسیون صنعتی، ساخت فریم دستگاه های صنعتی، سی ان سی ها و پرینترهای سه بعدی از جمله موارد کاربرد پیچ متری استیل هستند. نکته جالب اینجا است که در دستگاه های cnc و پرینتر سه بعدی، می‌توان از پیچ متری استنلس استیل به عنوان راهی برای انتقال بار، لید اسکرو و تبدیل حرکت دورانی به خطی استفاده کرد.

پیچ متری استیل قیمت

در زمان خرید پیچ متری استیل قیمت یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید در نظر داشته باشید. به طور معمول گرید پیچ استیل متری بر روی قیمت این ابزار تاثیر گذار است. علاوه بر این قیمت پیچ متری استیل به طول آن هم بستگی دارد، برای مثال طول‌های سفارشی به قیمت بیشتری به بازار عرضه می‌شوند.

خرید پیچ متری استیل از آرین بولتز

برای خرید پیچ متری استنلس استیل از آرین بولتز باید مواردی مانند طول موردنیاز، قطر پیچ و گرید آن را تعیین کنید. به این ترتیب مشاوران ما در آرین بولتز می‌توانند بهترین پیچ متری استیل را برای خرید به شما معرفی کنند. در کنار این پیچ متری استیل قیمت متفاوتی در زمان خرید به صورت تکی و عمده دارد؛ بنابراین باید در زمان خرید، تعداد موردنیاز خود را هم مشخص کنید.

سوالات متداول

  • مهره مناسب پیچ متری استیل را از کجا بخریم؟

در زمان استفاده از پیچ متری استیل در اتصالات مختلف، نیاز است که مهره‌ای را متناسب با گرید، قطر و طول گام پیچ انتخاب کنید. شما می‌توانید خرید مهره استیل را از ما در آرین بولتز انجام دهید.

  • برای خرید پیچ متری استیل از آرین بولتز باید چه کار کنیم؟

برای خرید پیچ متری استیل از آرین بولتز تنها کافی است که با ما کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. به این ترتیب سفارش شما ثبت شده و در کوتاهترین زمان ممکن برای شما در سراسر ایران ارسال خواهد شد.

4/5 - (1 امتیاز)